Reklam 300x600 -->

29 Mart 2017 Çarşamba

Folkart Time 209 Bin TL’den Başlayan Lansman Fiyatlarıyla Satışa Sunuldu

Folkart Time Lansman

Folkart Time projesi basın toplantısı gerçekleştirildi. Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut SANCAK "Folkart Time Bornova" projesine ilişkin detayları paylaştı.

04 Mayıs 2016 Çarşamba 12:13
Bu haber 627 kez okundu
Folkart Time Lansman

"İzmirliler için ‘zamanı’ merkezine alan; değer verdiğimiz her şeyi bir arada bulabileceğimiz, karma bir proje gerçekleştirmek istedik. İşte böylece, İzmir’e yeni soluk kazandıracak, yeni cazibe merkezi olacak, “Folkart Time Projesi” ortaya çıktı.\r\n

 
\r\n
Projemiz, Bornova Yeni Kent Merkezi Bölgesi’nde hayata geçecek. İzmir Körfezi’nin tam ortasındaki bir noktada. Şehrin tüm ilçelerine eşit uzaklıkta. Buradan kentin uçlarına, örneğin Çiğli’ye ya da Balçova’ya, eşit zamanda ulaşılıyor. Çevre yoluna yakınlığı, değerli bir özellik. Ankara Caddesi üzerinde gerçekleştirilecek Folkart Time projemiz, ürettiği güçlü farklılıklar ile çevresi için de çok olumlu bir rol model oluşturacak.
\r\n
 
\r\n
Az önce söylediğim gibi, gündelik hayatımızı çok hızlı tüketmeye başladık. Adeta koşturarak yaşıyoruz. Belki bir Kızılderili atasözünde dendiği gibi; “Ruhlarımız, gövdelerimizin gerisinde kalıyor”. Bazen kendimize ve ailelerimize zaman ayıramıyoruz. Bu çelişkiyi, bu projemizde olumlu yönde aşmayı; insanlara ‘zaman’ kazandırmayı hedefledik. Bornova Yeni Kent Merkezi Bölgesi’ndeki Folkart Time, İzmir’in zamanı yakalayan ilk projesi olacak.
\r\n
 
\r\n
Bu nedenle “Şimdi Senin Zamanın” sloganıyla yola çıktık.
\r\n
 
\r\n
Folkart Time; rezidans, ofis, ticari ve sosyal alanların yanı sıra, bünyesinde bir kolej de barındıracak. Sosyal yaşamın ayrılmaz parçası olan ‘açık hava’ geleneği, projede yaşayacak. Artık Folkart açısından, yaşam kalitesini simgeleyen, mutlak kalıcı bir standart oluşturan, yeşil ağırlıklı alanları, spa bölümünü, açık ve kapalı spor alanlarını, havuzu, otoparkları zaten hiç saymıyorum. Çünkü bunlar bizim olmazsa olmazlarımız.
\r\n
 
\r\n
Projemiz sonucunda, ortaya 500 Milyon TL değerinde bir yatırım çıkacak.
\r\n
 
\r\nMesut Sancak
\r\n
 
\r\n
Folkart Time’ın diğer projelerimizden temel farklarından biri, içinde 1500 kişilik bir kolejin bulunması. Hayatımıza birer armağan olan çocuklarımız, bu kolejde öğretim hayatlarını sürdürebilecekler. Uzun süreli servis yolculukları yapmayacaklar. İsteyenler ofisini, Folkart Time içine taşıyarak, aynı alanda iki adım ötedeki evinde yaşayabilecek. Tüm aile zaman kazanacak. Yaşam kalitesi daha çok yükselecek. Çocuklar evlerinin yanı başlarındaki koleje devam edebilecekler. Projemizin 2018 yılının Eylül ayında tamamlanmasını hedefliyoruz.
\r\n
 
\r\n
Çinli düşünür Konfüçyus demiş ki; “Eğer çok yüksek bir ağaca tırmanmak istiyorsanız, önce yıldızlara ulaşmayı hayal edin.” Biz de her projemizde, daha iyisine ulaşmak için, hayaller kurup, bunu gerçekleştiriyoruz. Folkart Time böyle bir anlayışın hayallerinin ürünüdür.
\r\n
 
\r\n
Folkart Time İzmir’de yeni bir cazibe merkezi oluşturacak.
\r\n
 
\r\n
Folkart Time projesinin reklam filmi de, projenin kendisi gibi çok çok özel oldu. Film, ünlü Fransız yönetmen Julien Seri tarafından İzmir’de çekildi. Reklam filminin aksiyon sahnelerinin hazırlanmasında tehlikeli gösterilerin dünyaca ünlü ismi Romuald Sunny da görev aldı. Çekimleri altı gün süren reklam filmi için, başta Lozan Meydanı olmak üzere, İzmir'in çeşitli yerleri kullanıldı.
\r\n
 
\r\n
Aksiyon filmleri tadındaki çekimlerde, ‘İzmir’ vurgumuza yeniden dikkat çekmek isterim. Folkart, İzmir’de kuruldu ve bu güzel kentten, tüm dünyaya yayılma hedefiyle ilerliyor. Kentimizin tanıtımına da katkı sağlayacak reklam filmimizi, çok beğendiğinizi umuyorum.
\r\n
 
\r\n
Folkart Time projemiz, İzmirliler için yeni bir yaşam tarzına örnek oluşturacak. Şu anda lansmanını gerçekleştirdiğimiz proje; lansman öncesi kulaktan kulağa yayıldı ve İzmirliler’in çok ilgisini çekti. Bugüne kadar şaşırtıcı düzeyde, çok yoğun bir talep ile karşılaştık. İzmir’in ve İzmirliler’in; müşterilerimizin; bize duyduğu güven nedeniyle çok mutluyuz.
\r\n
 
\r\n
Bir önceki Folkart Life Bornova projemiz de, sadece İzmir’den değil, İstanbul ve yurtdışından da yoğun ilgi görmüştü. Devam eden o projemizin yüzde 90’ınına yakını şu anda satılmış durumda. Benzer başarıyı, Folkart Time projemizde yakalayacağımıza eminiz. Yoğun ilgi bunu gösteriyor.
\r\n
 
\r\n
Bizim için 2016 yılı, Folkart Time ile birlikte yeni projelerin başlangıcıyla taçlandıracağımız bir yıl olacak. Özellikle Türkiye’nin gözbebeği Çeşme’de, yeni sürprizlerimize hazırlıklı olun.
\r\n
 
\r\n
Folkart, yenilikçi anlayışla, ileri teknoloji ile donanmış yapılar üreterek ilerliyor.
\r\n
 
\r\n
Biz tüm farklılıkları, yaşam kalitesini yükseltme hedefiyle; en iyi, en güzel, en kaliteli, en estetik, en çevreci olanla harmanlayıp sunuyoruz.  Bu nedenle sizleri şaşırtmayı hep sürdüreceğiz.
\r\n
Elbette sizleri sadece ana faaliyet alanımızda şaşırtmıyoruz. İzmir’de, kültüre, sanata, spora yatırım yapmak; kentimize farklı açılardan katkıda bulunmak; bizleri çok mutlu ediyor."
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Haber Sistemi DEMO v5 - 08 Ekim 2011Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV